Description

Shitet vile 4 kate me siperfaqe toke 1300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 323 m2 per kat. Siperfaqe totale ndertimi = 1292 m2. Ndertim ne stil zvicerian.

 

 

  • Address: Rruga e Fshatrave Turistik, Golem Durres
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 15 Tetor, 2019 at 9:31 am

  • Property ID: 30056
  • Price: 950,000€
  • Property Size: 1292 m2
  • Land Area: 1300 m2
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

300€/muaj

Apartament 2+1 me qera, prane Pallatit Sportit, Durres.

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

Beds: 2Baths: 2

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

300€/muaj

Beds: 2Baths: 2

Apartament

1 vit ago

54,000€

Apartament 2+1, prane Gjykates se rrethit Durres

Rruga e Moisive, Durrës, Albania

Beds: 3Bath: 1m2: 86

Apartament

Marsel Blaka

3 vjet ago

54,000€

Beds: 3Bath: 1m2: 86

Apartament

3 vjet ago

120,000€

Dyqan 39 m2, te pallati Fly Bar, Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Albania

Bath: 1m2: 39

Dyqan

Marsel Blaka

1 vit ago

120,000€

Bath: 1m2: 39

Dyqan

1 vit ago

0

Bar restorant 150m2

Durrës 2000, Albania

Baths: 2: 150

Bar / Restorant

Florjan Resulaj

4 vjet ago

Baths: 2: 150

Bar / Restorant

4 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

13 dylym toke direkt me rrugen kryesore, Sektor Rinia Durres

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1, Porcelan, Tirane.