Description

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe 300 m2 + 100 m2 ( oborr, vend parkimi). Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 5 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone dhe verande. E mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner ne cdo ambjent, 2 vende parkimi.

 • Address: Rruga Riza Cerova, prane Medresese, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 16 Janar, 2020 at 11:24 am

 • Property ID: 31718
 • Price: 1,200€/muaj
 • Property Size: 300 m2
 • Land Area: 100 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

75,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 75

Apartament

2 vjet ago

75,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 75

Apartament

2 vjet ago

1,800€/muaj

m2: 230

Prone Biznesi

Emiljan Peshpali

1 vit ago

1,800€/muaj

m2: 230

Prone Biznesi

1 vit ago

250€/ne muaj

Apartament 2+1, te Liqeni Thate

Liqeni Thatë, Tiranë, Albania

Beds: 3Bath: 1: 114

Apartament

Fabjan Resulaj

4 vjet ago

250€/ne muaj

Beds: 3Bath: 1: 114

Apartament

4 vjet ago

700€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 90

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

700€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 90

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet ambient biznesi 314 m2, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.