Vilë 3-katëshe me qera, pranë TEG, Tiranë.

 • 1,100€/muaj
Lundër, Albania.
Per Qera
Vilë 3-katëshe me qera, pranë TEG, Tiranë.
Lundër, Albania.
 • 1,100€/muaj

Description

 Jepet me qera vilë 3 katëshe. E organizuar me sallon ndenje me oxhak funksional, kuzhinë e kompletuar, 3 dhoma gjumi, 3 tualete plus lavanderi. Ka 1 garazhd të mbyllur për parkim (2-3 vende) dhe 250 m2 lulishte për argëtim.

 • Address Lundër, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40271
 • Price: 1,100€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ40271
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla