Description

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 273 m2 dhe siperfaqe trualli 580 m2. Vila ka oborr te gjelberuar, 1 pishine dhe garazh per makina. Kati 1 perbehet nga 1 ambjent ndenje, 1 ambjent ngrenje, kuzhine, 1 tualet dhe 1 depo. Kati 2 perbehet nga 2 dhoma gjumi (njera me garderobe), 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 3 perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome studio, 1 tualet dhe 1 verande. Vila eshte e bere me stil francez, ka oxhak, sistem ngrohje, me shkalle te brendshme.

 • Address: Bërzhitë, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Shkurt, 2020 at 11:41 am

 • Property ID: 32578
 • Price: 200,000€
 • Property Size: 273 m2
 • Land Area: 580 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Garage Size: 40m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

420,000€

Shitet ambient biznesi, Tiranë.

Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania

m2: 146

Bar / Restorant

Emiljan Peshpali

12 muaj ago

420,000€

m2: 146

Bar / Restorant

12 muaj ago

1,600€/m2

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

1,600€/m2

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Apartament

2 vjet ago

2,500€/m2

Shitet dyqan 55 m2 ne Bllok, Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Bllok, Tirane

m2: 55

Dyqan

Denisa Stoja

2 vjet ago

2,500€/m2

m2: 55

Dyqan

2 vjet ago

400€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

Sheshi Rekreativ Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

Elena Dogani

10 muaj ago

400€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

10 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

1000 m2 toke, Arapaj Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1, te Kinema Agimi, Tirane.