Description

Shitet vile 3 kate me 600 m2 siperfaqe truall te gjelberuar dhe 288 m2 ndertim.

Kati 0 perbehet nga 1 ambjent gatimi dhe nje lavanteri.

Kati 1 ka 2 ambjente ndenje dhe nje ambjent ngrenje plus 2 ballkone dhe 1 tualet.

Kati 2 perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Me shkalle te brendshme, e mobiluar luks, ne nje zone shume te qete me pamje nga liqeni artificial.

  • Address: Prane Liqenit Artificial, Tirane
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 9 Shtator, 2019 at 1:02 pm

  • Property ID: 29075
  • Property Size: 288 m2
  • Land Area: 600 m2
  • Garage: 1
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,590€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 114

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

1,590€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 114

Apartament

1 vit ago

85,000€

Apartament 1+1 per shitje , Tirane.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 116

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

85,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 116

Apartament

1 vit ago

1,600€/m2

Shitet garsoniere, Tirane.

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 43

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

1,600€/m2

Bed: 1Bath: 1m2: 43

Apartament

1 vit ago

65€/m2

Shitet Toke buze rruge ne Autostrade perballe Palma Nova, Berzhite.

Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania

Toke

Igli Molla

2 muaj ago

65€/m2

2 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Ambjent me qera te rruga Myslym Shyri, Tirane

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 te rruga Belul Hatibi, prane Oxhakut, Tirane.