Vile 3 kate prane Viles se Zogut, Durres

 • 160,000€
Vila e Zogut, Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Vile 3 kate prane Viles se Zogut, Durres

Vila e Zogut, Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160,000€

Overview

Property ID: HZ29002
 • Property Type
 • Vila
 • 4
 • Bathrooms
 • 105
 • m2
 • 210
 • Lot m2

Description

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe trualli 210 m2 dhe siperfaqe ndertimi 105 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne magazine/garazhd, kati 2 dhe i 3 jane te organizuar ne apartament 2+1.

 • Address Prane Viles se Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29002
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 210 m2
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 155,000€

Vile 3 kate te rruga e Fshatrave Turistike, Qerret Durres

 • 155,000€
Rruga e Fshatrave Turistike, Golem, Albania
 • Beds: 2
 • 138 m2
 • Vila
Details
 • 150,000€

Vile 2 kate + 1 kat papafingo, prane Xhamise se re, Plazh

 • 150,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Beds: 6
 • Baths: 3
 • 390 m2
 • Vila
Details
 • 570,000€

Super Vile, Sarande

 • 570,000€
Rruga Butrinti, Sarandë, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • 240
 • Vila
Details
 • 1,000,000€

2 vila per shitje me 4’000 m2 truall, pas City Park, Tirane.

 • 1,000,000€
Gjokaj, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 1000 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka