Vile 3 kate ne Krrabe, Tirane

 • 140,000€
Krrabë, Albania
Shitet

Vile 3 kate ne Krrabe, Tirane

Krrabë, Albania
 • 140,000€

Overview

Property ID: HZ39533
 • Vila, Toke
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 196
 • m2

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 196 m2 dhe siperfaqe toke 800 m2. Me 3 dhoma gjumi, dhome pritje me oxhak funksional dhe kuzhine te vecuar. Me 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande te madhe.

Me nje cmim mjaft te mire per komoditetin qe ofron, vila ndodhet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, me punime teper cilesore, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100 m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin.

 • Address Krrabe, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39533
 • Price: 140,000€
 • Land Area: 800 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila, Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali