Description

Jepet me qera vile e mobiluar 3 kate + garazh. Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi nje prej tyre me garderobe, 2 dhoma pune, 3 tualete, 2 ballkone dhe 3 veranda, 2 vende parkimi, shkalle te brendshme, sistem ngrohje ftohje chiller.

 Kati -1 ka 2 dhoma qe funksionojne si depo ose dhome pune + 2 vende parkimi. Kati 0 perbehet nga 1 dhome ndenje me oxhak + kuzhine, 1 lavanteri, 1 verande e gjelberuar dhe 1 tualet. Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe 2 veranda me pamje. Kompleksi Sunrise ne te cilin ndodhet vila te ofron qetesi dhe ambjente te gjelberuara, nje ambjent te sigurt dhe me standarte shume te mira.

  • Address: Kompleksi Sunrise, prane Qendres Tregtare TEG, Tirane
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 22 Gusht, 2019 at 2:22 pm

  • Property ID: 28789
  • Price: 3,000€/muaj
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,300€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 123.61

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

1,300€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 123.61

Apartament

2 vjet ago

450,000€

Beds: 4 m2: 320

Vila

Igli Molla

3 vjet ago

450,000€

Beds: 4 m2: 320

Vila

3 vjet ago

990,000€

Shitet vile 3 kateshe, Rrolling Hills, Tirane.

TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Beds: 4Baths: 5: 597

Vila

Fabjan Resulaj

4 muaj ago

990,000€

Beds: 4Baths: 5: 597

Vila

4 muaj ago

77,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

77,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Vile 2 kate te Kompleksi Lura 3, Gjiri Lalezit, Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 prane Drejtorise se Policise, Durres