Vile 2 kateshe per shitje, ne kompleksin Green Garden, Tirane.

 • 250,000€
Bërzhitë, Albania.
Per Shitje
Vile 2 kateshe per shitje, ne kompleksin Green Garden, Tirane.
Bërzhitë, Albania.
 • 250,000€

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 415 m2 dhe siperfaqe ndertimi 195 m2. Organizimi i viles 2-kateshe:
– kati 1 ne sallon, kuzhine me vete, 1 dhome gjumi dhe tualeti.
– kati 2 ne 3 dhoma gjumi, tualet dhe mini verande.
Kompleksi ku ndodhet vila 2-katëshe, 8km larg qëndrës së Tiranës, është i pozicionuar në faqe kodre me drejtimet Lindje/Jug-Lindje me pamje panoramike pranë kurorës së pyjeve të motshme dhe nga shtrati i lumit Erzen.
Me dokumenta të rregullta.

 • Address Bërzhitë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40025
 • Price: 250,000€
 • Land Area: 195 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ40025
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 415
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla