Vile 2 kate te rruga Glaukia, Durres

 • 230,000€
Rruga Glaukia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Vile 2 kate te rruga Glaukia, Durres

Rruga Glaukia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 230,000€

Overview

Property ID: HZ29514
 • Property Type
 • Vila
 • 260
 • m2
 • 480
 • Lot m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe trualli 480 m2 dhe siperfaqe ndertimi 260 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne apartament banimi ndersa kati dyte papafingo. Ndertim i ri dhe shume cilesor.

 • Address Rruga Glaukia, prane Institucionit te ekzekutimit te vendimeve Penale (Burgut) Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29514
 • Price: 230,000€
 • Land Area: 480 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 500,000€
 • 350€/muaj

Vile 3kate ne shitje te Amfiteatri i Durresit

 • 500,000€
 • 350€/muaj
Rruga Kalase, Durrës, Albania
 • 150 m2
 • Vila
Details
 • 250,000€

Vile 2 kate te Kompleksi Vala MAR, Hamallaj Durres

 • 250,000€
Hamallaj, Albania, Rruga e bregdetit, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 176 m2
 • Vila
Details
 • 415,000€
 • 2,000€/muaj

Shitet/ jepet me qera vile 3 kateshe Prane ambasades Amerikane, Tirane.

 • 415,000€
 • 2,000€/muaj
Rruga Ali Visha, Tirana, Albania
 • Beds: 9
 • Baths: 6
 • 610 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka