Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe te brendshme 180 m2 dhe 60 m2 verande. Vila ka 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete.  Siperfaqe trualli 1200 m2, brezi 1, perballe detit.

 • Address: Kompleksi Lura 3, te Gjiri Lalezit, Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Gusht 21, 2019 at 10:54 am

 • Property ID: 28774
 • Price: 450,000€
 • Property Size: 180 m2
 • Land Area: 1200 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 33000

Toke

Florjan Resulaj

3 vjet ago

m2: 33000

Toke

3 vjet ago

80€/m2

m2: 20000

Toke

Florjan Resulaj

2 vjet ago

80€/m2

m2: 20000

Toke

2 vjet ago

80,000€

Apartament 2+1, te rrugica Kumini, Durres

Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 142

Apartament

1 vit ago

80,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 142

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet toke 10000 m2, Linze- Tirane.

NEXT PROPERTY

Vile 3 kate me qera te Kompleksi Sunrise, prane Qendres Tregtare TEG, Tirane