Vile 2 kate dhe 2110 m2 toke, Priske e Madhe, Tirane

 • 280,000€
Unnamed Road, Albania

Vile 2 kate dhe 2110 m2 toke, Priske e Madhe, Tirane

Unnamed Road, Albania
 • 280,000€

Overview

Property ID: HZ35039
 • Property Type
 • Vila, Toke
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2
 • 2110
 • Lot m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe ndertimi 200 m2 dhe siperfaqe toke 2110 m2.  Kati i pare i viles eshte i organizuar ne dhome pritje, kuzhine, depo ushqimesh, lavanteri dhe tualet. Ndersa kati i dyte ka 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet te madh. Vila eshte e shtruar me parket dhe tavani eshte dru i nje cilesie te larte. Oborri i gjelberuar eshte vendi ideal per relaks. Prona ka edhe vend parkimi per 2 makina.

 • Address Priske e Madhe, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35039
 • Price: 280,000€
 • Land Area: 2110 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila, Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 450,000€

Vile e mobiluar

 • 450,000€
Rruga Josif Budo, Tirana, Albania
 • Beds: 12
 • Baths: 7
 • 585
 • Vila
Details
 • 2,500€/muaj

Jepet me qera vile 3-kateshe prane TEG, Tirane

 • 2,500€/muaj
Prane TEG, Tirane
 • Beds: 5
 • Baths: 3
 • Garages: 2
 • 254 m2
 • Vila
Details
 • 170,000€

Vile 4 kate e mobiluar

 • 170,000€
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Beds: 6
 • Baths: 2
 • 390 m2
 • Vila
Details
 • 250,000€

Vile 3 kateshe ne Plazh, Durres

 • 250,000€
Rruga Unazes, Durrës, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 3
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali