Description

Shiten 2 vila te Kodra Diellit 2. 

– Secila me siperfaqe ndertimi  357 m2 dhe siperfaqe oborri te gjelberuar 64 m2. 

– Vilat jane 3 kateshe me shkalle te brendshme dhe hapesire per vendosjen e ashensorit. 

– Perbehen nga 2 dhoma ndenje njera me oxhak, 4 dhoma gjumi njera me garderobe, 5 tualete, depo, lavanteri, dhome teknike, sauna, ballkon+verande, oborr dhe tarrace. 

– Vila eshte e shtruar me parket druri, sistem ngrohje-ftohje, veshja e viles me sistem kapot, ambienti i tarraces eshte i shfrytezueshem.

 • Address: Residenca Kodra e Diellit 2, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 7 Shkurt, 2020 at 12:12 pm

 • Property ID: 32189
 • Price: 650,000€
 • Property Size: 357 m2
 • Land Area: 64 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

190,000€

Njesi biznesi 210 m2, te rruga 4 Deshmoret, Tirane.

Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania

m2: 210

Prone Biznesi

Emiljan Peshpali

1 vit ago

190,000€

m2: 210

Prone Biznesi

1 vit ago

75,000€

Shitet apartament 1+1, te Hipoteka, Tirane.

Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Apartament

Emiljan Peshpali

5 muaj ago

75,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Apartament

5 muaj ago

1,900€/muaj

Jepet me qera duplex

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania

Beds: 5Baths: 2m2: 200

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

1,900€/muaj

Beds: 5Baths: 2m2: 200

Apartament

3 vjet ago

215,000€

Shitet apartament 3+1

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

215,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Vile 3 kateshe, Shkallnur Plepa Durres

NEXT PROPERTY

Shitet ambient biznesi 100 m2, Kompleksi Delijorgji.