Vila dhe apartamente me pamje nga Deti, Drimadhes

Plazhi Drimadhes, Dhërmi 9422, Albania

Overview

Property ID: HZ33511
  • Apartament, Vila
  • Property Type

Description

Nje rezidence e re me arkitekture moderne po i shtohet bregdetit te mrekullueshem te Drimadhes dhe ne u ofrojme apartamente e vila me super cilesi ndertimi per tua bere akoma edhe me te bukura pushimet. Shtrire mes gjelberimit dhe kaltersise se detit Jon vilat variojne nga 152 m2 deri ne 184 m2 kurse siperfaqja e truallit varet sipas pozicionit te viles.


Cmimet e vilave variojne nga 2200 euro/m2 deri ne 2400 euro/m2, ne baze te pozicionit ku ndodhen.
Trualli i vilave 150 euro/m2
Parkimi 15’000 euro
Apartamentet kane cmim 1800 euro/m2. Disponojme edhe apartamentet qe ndodhen ne katin perdhe dhe kane truall me 150 euro /m2.

  • Address Drimadhes, Vlore
  • City Dhermi
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ33511
  • Property Type: Apartament, Vila
  • Property Status: Shitet, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
  • Fabjan Resulaj