Truall+Magazine per shitje, ne Tirane.

 • 3,288,400€
Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania.
Truall+Magazine per shitje, ne Tirane.
Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania.
 • 3,288,400€

Description

Shitet Truall + Magazine ku siperfaqja e truallit eshte 6770 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 2210 m2. Zyra ka siperfaqe 272 m2. Prona është në gjendje pune. Ndodhet një zonë me potencial të lartë  zhvillimi buzë rruge me: 

Intensitet ndertimi 2.45

Koeficient shfrytezimi 45%

Lartesia në kate 7

Çmimi i siperfaqes së tokës 120€/m²

Cmimi i siperfaqes se ndërtimit 800€/m²

 • Address Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51360
 • Price: 3,288,400€
 • Land Area: 6770 m2

Overview

Property ID: HZ51360
 • 2210
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla