Truall me siperfaqe 2398 m2 me vendodhje strategjike per biznes, Durres

Rruga Unazes Shkozet,Durres Mbikalimi i Shkozetit, 2001, Durrës, Albania
Shitet
Rruga Unazes Shkozet,Durres Mbikalimi i Shkozetit, 2001, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ41746
  • Toke
  • Property Type

Description

Exclusive‼️

Shitet truall me siperfaqe 2398 m2 me vendodhje strategjike per biznes. 

Pozicion shume i favorshem per aktivitete si pike karburanti, kapanon etj. Trualli ndodhet buze rruge dhe ka akses ne rruget kryesore sic eshte mbikalimi i Shkozetit, i cili eshte ure lidhese me Durresin, Tiranen dhe Kavajen. 

  • Address Rruga Vllazerimi, Durres
  • City Durres
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ41746
  • Land Area: 2398 m2
  • Property Type: Toke
  • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
  • Eriselda Islamukaj