Toke me pozicion strategjik per Shitje!

 • 350,000€
Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • Toke
 • Property Type
Shitet

Toke me pozicion strategjik per Shitje!

Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • 350,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe totale 3782 m ne rrethrotullimi i Berzhites me askses nga autostrada dhe rruga dytesore.
Toka eshte e pershtatshme per magazina.

 • Address Rrethrotullimi i Berzhites, Autostrada Tirane- Elbasan.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32215
 • Price: 350,000€
 • Land Area: 3782 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla