Toke 500 m2 per shitje, Farke e Madhe, Tirane.

 • 170,000€
Farkë e Madhe, Albania.
Shitet
Toke 500 m2 per shitje, Farke e Madhe, Tirane.
Farkë e Madhe, Albania.
 • 170,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 500 m2. Me dokumenta te rregullta dhe me leje ndertimi.

 • Address Farkë e Madhe, Albania.
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ49068
 • Price: 170,000€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Overview

Property ID: HZ49068
 • Toke
 • Property Type
 • 500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova