TOKE 38’000 M2 PER SHITJE, KARPEN, KAVAJE

 • 5,700,000€
Karpen Beach, Golem, Albania
 • Toke
 • Property Type
Shitet

TOKE 38’000 M2 PER SHITJE, KARPEN, KAVAJE

Karpen Beach, Golem, Albania
 • 5,700,000€

Description

-Siperfaqe 38’000 m2

-Buze deti

-E pershtatshme per hoteleri dhe pallat

 • Address Kapren, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50448
 • Price: 5,700,000€
 • Land Area: 38000 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj