Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 315 m2 dhe siperfaqe trualli 1000 m2. Me pishine dhe super pamje nga deti. Vila ka 2 dhoma gjumi dhe 3 tualete. E mobiluar luks.

 • Address: Kepi Rodonit, Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 1 Nëntor, 2019 at 2:56 pm

 • Property ID: 30420
 • Price: 1,990€/m2
 • Property Size: 315 m2
 • Land Area: 1000 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

450,000€

Vile 3 kate ne qender te Durresit

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

Baths: 6m2: 450

Vila

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

450,000€

Baths: 6m2: 450

Vila

2 vjet ago

9,000€/dylym

m2: 12600

Toke

Marsel Blaka

2 vjet ago

9,000€/dylym

m2: 12600

Toke

2 vjet ago

75,000€

Apartament 110m2, 2+1

Durrës 2000, Albania

Beds: 3Bath: 1: 110

Apartament

Fabjan Resulaj

4 vjet ago

75,000€

Beds: 3Bath: 1: 110

Apartament

4 vjet ago

40,000€

Apartament 1+1, prane Pistes Kosova, Plazh

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

40,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 63

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 me qera te Ambasador 3, Tirane

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 prane Ures Dajlanit,Durres