Super vile per shitje me investim super cilesor, Qerret, Kavaje

 • 600,000€
Qerret, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 255
 • m2
Shitet

Super vile per shitje me investim super cilesor, Qerret, Kavaje

Qerret, Albania
 • 600,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 255 m2 dhe siperfaqe trualli 473 m2. Vila eshte e organizuar ne dhome pritje-kuzhine, 3 dhoma gjumi, gardarobe, 3 tualete, verande e madhe dhe oborr i gjelberuar.

 • Address Qerret, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50869
 • Price: 600,000€
 • Land Area: 473 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj