Description

Shitet vile 4 kate me siperfaqe ndertimi 270 m2 dhe 500 m2 truall. Vila ndodhet ne nje kompleks te qete e relaksues, me pishine, kend sportiv e te gjitha komoditetet e nevojshme per nje jetese me standarte te larta.

  • Address: Kompleksi Barkea, Farke , Tirane
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Korrik 29, 2019 at 11:32 am

  • Property ID: 28349
  • Price: 310,000€
  • Property Size: 270 m2
  • Land Area: 500 m2
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

2,100€/m2

Shitet zyre me siperfaqe 670 m2 te Rruga e Durresit, Tirane

Pas Raiffeisen Bank, Rruga e Durrësit, Tirane

m2: 670

Prone Biznesi

Algerta Coli

2 vjet ago

2,100€/m2

m2: 670

Prone Biznesi

2 vjet ago

1,100€/muaj

Apartament 3+1 per zyra, te Libri Universitar, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 3Bath: 1m2: 150

Apartament, Zyre\Office

Emiljan Peshpali

6 ditë ago

1,100€/muaj

Beds: 3Bath: 1m2: 150

Apartament, Zyre\Office

6 ditë ago

142,960€

Shitet apartament 2+1 ne Vasil Shanto, Tirane

Perballe UET, Vasil Shanto, Tirane

Beds: 2m2: 142.5

Apartament

Katerina Tuga

1 vit ago

142,960€

Beds: 2m2: 142.5

Apartament

1 vit ago

1,000€

Beds: 3m2: 170

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

1,000€

Beds: 3m2: 170

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Dyqan me qera 129 m2 perballe Muzeut Arkiologjik, Vollga Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera, prane Hotel Adriatik Durres