Super vile 3 kateshe + 1 kat nentoke per shitje, prane Komunes se Parisit, Tirane.

 • 1,000,000€
Per Shitje
Super vile 3 kateshe + 1 kat nentoke per shitje, prane Komunes se Parisit, Tirane.
 • 1,000,000€

Description

Shitet vile 4-katshe me siperfaqe totale ndertimi 955.2 m2, e organizuar ne 4 kate te shperndare ne: 
Kati -1 – 268.1 m2
Kati perdhe – 223.1 m2
Kati 1 – 243.4 m2
Kati 2- 220.6 m2
Vila eshte multifunksionale, mund te perdoret per banim si dhe biznes, per nga siperfaqja, lokacioni si dhe organizimi qe ka.
Kat-1 organizohet 6 ambiente ku tashme eshte e kthyer ne klinik dhe laborator dentare.
Kati 0 organziohet ne soxhorno, dhome dimri me oxhake, kuzhine e kompletuar, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. 
Kati 1 organizohet ne 3 dhoma gjumi, garderobe, biblioteke dhe 2 tualete.
Kati 2 organizohet ne 3 dhoma, 1 tualet, palester dhe 1 super verande me pamje fantastike.
Ka gjithashtu dhe 2 garazhe. 
Vila eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe dhomat jane te shtuara me parket shume cilesore Hora.
Prona disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Address

 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46019
 • Price: 1,000,000€
 • Garages: 2
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ46019
 • 2
 • Garages
 • 955.2
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova