Super vile 3 kate per shitje, Residenca “Kodra Diellit”, Tirane.

 • 950,000€
Okazion Per Shitje
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
Okazion Per Shitje
Super vile 3 kate per shitje, Residenca “Kodra Diellit”, Tirane.
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
 • 950,000€

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe totale 448.89 m2, siperfaqe oborri 60.7 m2 dhe siperfaqe parkimi 55.7 m2. Organizohet ne: 2 ambiente, ndenjeje/sogiorno, ambient oxhaku, 2 ambiente gatimi, 5 dhoma gjumi, 4 tualete me ngrohje nga dyshemeja, garderobe, oborr me pishine, tarrace/rooftop me pamje fantastike nga mali i Dajti dhe mbi pyllin e gjelberuar mbi kopshtin botanik, dy garazhde te brendshme ne pronesi, ambient i brendshem per dhome teknike dhe magazin. Verande/Ambient te gjelberuar ne hyrjen kryesore. Skylight me xham ne katin e trete nga ku shtepia merr drite natyrale.
Te gjitha ambientet jane te mobiluara me nje investim bashkekohor/modern. Sistem ngrohje me Chiller qendror + uji sanitar i centralizuar. Sistem kapote dhe te gjitha vetratat/dritare me sistem termik me triple xham termik.
Smart home me komanda vokale + sistem anti intrusion/alarm dhe kamera. Instalime per internetin ne cdo ambjent + managed wifi bashkekohor.

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53005
 • Price: 950,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ53005
 • Villa
 • Property Type
 • 448

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova