Super vile 2 kateshe per shitje, pas Fakultetit te Ekonomikut, Tirane.

 • 650,000€
Rruga Sotir Kolea, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Super vile 2 kateshe per shitje, pas Fakultetit te Ekonomikut, Tirane.
Rruga Sotir Kolea, Tiranë, Albania.
 • 650,000€

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 216 m2 dhe siperfaqe oborri 100 m2. Organizohet ne:
– Kati 1: sallon, dhome ndenje, kuzhine, 1 tualet dhe verande.
– Kati 2: 3 dhoma gjumi dhe 2 ballkone.
Oborri eshte i gjelberuar dhe me peme agrume.
Vend parkimi per 2 makina.
Vila disponon dokumentacion te rregullt.

Pjesen e viles eshte dhe 1 AMBIENR BIZNESI me siperfaqe 60 m2 per shitje me cmim 250’000 euro.

 • Address Rruga Sotir Kolea, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44506
 • Price: 650,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44506
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 276
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova