Super penthouse me pamje fantastike per shitje, prane Liqenit Artificial, Tirane.

 • 780,000€
Rruga Peti, Albania.
Per Shitje
Super penthouse me pamje fantastike per shitje, prane Liqenit Artificial, Tirane.
Rruga Peti, Albania.
 • 780,000€

Description

Shitet apartament me siperfaqe 315 m2 me nje kat dhe nje dhome kinemaje siper(papafingo).
Kati pare me siperfaqe 224 m2 organizohet ne: nje dhome ndenje me kuzhine, zone ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete private, 2 tualete te perbashketa, garderobe, sauna dhe dhome teknike te vecuar.
Kati i siperm eshte 16 m2 dhe ka nje dhome tip kinema me TV SONY 60 INCH me sistem boksesh audio teatri dhe divan tip kend te markes “ROCHE BOBOIS”
Veranda ka siperfaqe 75 m2 dhe eshte e shtruar me dru TIK.
Garazhi ka siperfaqe 120 m2.
Porta me telekomande, sauna “Hidriu”, vaske hidromasazhi ne Corian nga “TEUCO”, sistem alarmi nga “Eagle Security”, sistem i kondicionimit” DAIKIN, rezervuari 500 litra+pompe uje GRUNDFO etj.

 • Address Rruga Peti, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45610
 • Price: 780,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45610
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 315
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova