Super dupleks me pamje nga deti per shitje, Dhermi.

 • 340,000€
Okazion Per Shitje
Dhërmi, Albania.
Okazion Per Shitje
Super dupleks me pamje nga deti per shitje, Dhermi.
Dhërmi, Albania.
 • 340,000€

Description

Shitet dupleks me siperfaqe ndertimi 185 m2. Vila organizohet ne: soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, kopsht i gjelberuar me peme frutore dhe pishine e bollshme. Ka nje pamje fantastike qe te dhuron qetesi.

 • Address Dhërmi, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50363
 • Price: 340,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ50363
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 185
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj