Super apartament prane Ambasador 3, Tirane

 • 295,000€
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
Shitet

Super apartament prane Ambasador 3, Tirane

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
 • 295,000€

Overview

Property ID: HZ41123
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 146
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 146 m2 neto, i organizuar ne dhome pritje-kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mire investuar dhe i mobiluar luks. Kati 2.

 • Address Prane Ambasador 3, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41123
 • Price: 295,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj