Super apartament per shitje ose per qera, Kompleksi “The Touch of Sun”, Tirane.

 • 400,000€
 • 1,600€/muaj
Sauk, Tirana, Albania.
Okazion Per Qera Per Shitje
Super apartament per shitje ose per qera, Kompleksi “The Touch of Sun”, Tirane.
Sauk, Tirana, Albania.
 • 400,000€
 • 1,600€/muaj

Description

Shitet ose jepet me qera super apartament me siperfaqe totale 184 m2 dhe verand me siperfaqe 80 m2.
-Organizohet ne: soxhorno, kuzhine gatimi e vecuar, dhome studimi, depo, 2 dhoma gjumi,garderobe, 3 tualete dhe verand me nje pamje relaksuese.
-Dizenjo me eficenze energjike dhe fasade termo-izoluese dhe mure e dysheme dopio zeizolues.
-Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash. 
-I gjithe kompleksi eshte i rrethuar me nje gardh dhe hyrja kryesore ka nje porte te siguruar.
-Një nga zonat me me  zhvillim te shpejtë të qytetit qe ndodhet  vetëm 3.6 km larg nga qendra e qytetit eshte Komuna ne zgjerim e Farkes. Prane qendres tregtare TEG.
-Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Sauk, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43489
 • Price: 400,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43489
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 184
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova