Super apartament per qera, prane Sheshit Wilson, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
Qera
Super apartament per qera, prane Sheshit Wilson, Tirane.
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 115 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe mobiluar. Kati 3 me ashensor. Mundesi parkimi.

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46579
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Overview

Property ID: HZ46579
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 115
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova