Super apartament me qira prane Coin, Tirane.

 • 3,000€/muaj
ABA Business Center, Rruga Papa Gjon Pali II, Tiranë, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
Qera

Super apartament me qira prane Coin, Tirane.

ABA Business Center, Rruga Papa Gjon Pali II, Tiranë, Albania
 • 3,000€/muaj

Description

I organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome pritje, kuzhine dhe 3 tualete. 1 parkim i perfshire ne cmim.

 • Address Prane Coin, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44823
 • Price: 3,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj