Super apartament me qera, te Stadiumit Dinamo

 • 450€/muaj
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania

Super apartament me qera, te Stadiumit Dinamo

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ36406
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Apartamenti eshte i investuar. Me 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 7 me sistem ngrohje-ftohje. Orientimi Juglindje.

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36406
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 64,000€

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 580€/m2

Apartamente prane Hotel Flower, Golem Durres

 • 580€/m2
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 55 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla