Super apartament me qera, Kopshti Zoologjik, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania.
Per Qera
Super apartament me qera, Kopshti Zoologjik, Tirane.
Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania.
 • 1,200€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 4+1 me siperfaqe 150 m2. I areduar ne menyre klasike me oxhak funksional. Kuzhine me vete e kompletuar dhe ballkon me pamje nga Kopshti Zoologjik. Ka 2 tualete. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41527
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ41527
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla