Super apartament 3+1, te Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit

 • 175,000€
Shqipëria

Super apartament 3+1, te Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit

Shqipëria
 • 175,000€

Overview

Property ID: HZ18543
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122
 • m2
 • 278
 • Lot m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 122m2 dhe 278 m2 truall, i cili krahas hapsirës së bollshme relaksuese, ofron edhe nje pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i mobiluar me elegance, nje reflektim i komoditetit, rehatise dhe luksit. Kati 1. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ18543
 • Price: 175,000€
 • Land Area: 278 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 350€/euro

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga e Kavajes, Tirane

 • 350€/euro
Rruga Mujo Ulqinaku, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 111 m2
 • Apartament
Details
 • 1,150€/muaj

Jepet me qera 2+1,Tirane.

 • 1,150€/muaj
Nobis Tirane
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 122 m2
 • Apartament
Details
 • 82,000€

Shitet apartament 2+1 Rruga Myslym Shyri, Tirane

 • 82,000€
Rruga Myslym Shyri, Tiranë
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 72 m2
 • Apartament
Details
 • 274,000€

Shitet apartament 3+1 ne Bllok, Tirane

 • 274,000€
Bllok, Tiranë
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 137 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj