Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 122m2 dhe 278 m2 truall, i cili krahas hapsirës së bollshme relaksuese, ofron edhe nje pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i mobiluar me elegance, nje reflektim i komoditetit, rehatise dhe luksit. Kati 1. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 29 Tetor, 2019 at 10:51 am

 • Property ID: 18543
 • Price: 175,000€
 • Property Size: 122 m2
 • Land Area: 278 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€/m2

Bar restorant 212m2, perballe detit, Shkembi Kavajes

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Baths: 2m2: 212

Bar / Restorant

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

1,000€/m2

Baths: 2m2: 212

Bar / Restorant

2 vjet ago

22,000€

Apartament 1+1, perballe Parkut te Autobusave, Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 58

Apartament

Marsel Blaka

11 muaj ago

22,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 58

Apartament

11 muaj ago

42,000€

Apartament 1+1 te rruga Neki Libohova, Durres

Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 84

Apartament

Marsel Blaka

11 muaj ago

42,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 84

Apartament

11 muaj ago

115,000€

Apartament 3+1, i mobiluar perballe Portit te Durresit

Rruga Tregtare Lagjja 1, Durrës, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 157

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

115,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 157

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

NEXT PROPERTY

Jepet me qera ambient biznesi 125 m2, perballe Tatime, Elbasan.