Super apartament 3+1 te Kompleksi Fiori di Bosco, Tirane.

 • 1,050€/m2
Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ41402
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132
 • m2

Description

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 132.2 m2, me 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo e vogel.
Kati i pare banim. Planimetri e rregullt.

Fare pranë qëndrës së kryeqytetit, e aksesueshme nga 3 rrugë kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat dhe pluhurat; me arkitekture bashkëkohore dhe ekologjike.

 • Address Kompleksi Fiori di Bosco, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41402
 • Price: 1,050€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj