Super apartament 2+1, te Shkolla e Baletit, Tirane.

 • 105,000€
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
Shitet
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
 • 105,000€

Overview

Property ID: HZ43149
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 78 m2. Planimetri shume e rregullt. Apartamenti jepet i mobiluar me hapesire te bollshme. Totalish i ri. Kati 3. Me ashensor. Pallat i ri me hipoteke. Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe kompletuar me cdo gje te re shume cilesore. Dizenjuar me Arkitekt.

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43149
 • Price: 105,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova