Super apartament 2+1 te Laguna Blu, Durres

 • 110,000€
Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Super apartament 2+1 te Laguna Blu, Durres

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 110,000€

Overview

Property ID: HZ28446
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 109
 • m2

Description

Shitet apartament i mobiluar 2+1 me siperfaqe 109 m2, kati 2 me ashensor. Apartamenti ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Orientimi nga Lindja. Vetem 30 m nga deti.

 • Address Laguna Blu, Mali i Robit, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28446
 • Price: 110,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Jepet me qera apartament 180 m2. Rruga Ibrahim Rugova, Tirane

 • 1,200€/muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 180 m2
 • Apartament
Details
 • 500€/muaj

Apartament me qera te Rruga Bogdaneve, Tirane

 • 500€/muaj
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 125 m2
 • Apartament
Details
 • 325,000€

Shitet apartament 3+1 Rruga Sami Frasheri, Tirane

 • 325,000€
Rruga Sami Frashëri, Bllok, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 208 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa RTSH-se, Tirane

 • 600€/muaj
Mbrapa RTSH-se, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali