Description

Shitet apartament me siperfaqe 100 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome pritje dhe kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i shtruar me parket. Ka sistem kondicionimi, sistem audio dhe ndricimi. Punimet ne apartament jane bere ne menyre mjaft cilesore. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri te ndertuar vitet e fundit dhe shume te mirembajtur. Me pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

 • Address: Prane Hotel Koral, Plazh Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 9, 2019 at 11:39 am

 • Property ID: 29055
 • Price: 79,000€
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

170,000€

Dyqan 160m2, prane shkolles Fiskultures, Durres

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania

m2 : 160

Apartament

2 vjet ago

170,000€

m2 : 160

Apartament

2 vjet ago

49,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 67

Apartament

1 vit ago

49,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 67

Apartament

1 vit ago

108,000€

Lokal per shitje prane shkolles “14 Nentori” Durres

Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania

m2: 54

Bar / Restorant

Marsel Blaka

5 muaj ago

108,000€

m2: 54

Bar / Restorant

5 muaj ago

35,000€

Apartament 1+1, prane Biblotekes se Durresit

Rruga Karl Topia, Durrës, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 56

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

35,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 56

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

1000 m2 toke prane kompleksit Long Hill, Teg, Tirane

NEXT PROPERTY

Ambjent me qera te rruga Myslym Shyri, Tirane