Super apartament 2+1 per shitje!

 • 245,000€
Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2
Shitet

Super apartament 2+1 per shitje!

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania.
 • 245,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 120 m2 (106 m2 neto). Organizohet ne: sallon me oxhak funksional, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( 1 tualet me dritare) dhe 2 ballkone. Vecantia e apartamentit eshte lartesia 3.5 m. Te ofron pamje te lire me orientim Jug-Perendim. Kati 8. Pallati ka cilesi te larte ndertimi, shkalle me ndricim natyral dhe ashensor shume i shpejt.

 • Address Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47623
 • Price: 245,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla