Super apartament 2+1 per shitje, te Petro Nini Luarasi, Tirane.

 • 225,000€
Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
Per Shitje
Super apartament 2+1 per shitje, te Petro Nini Luarasi, Tirane.
Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 225,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 117 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. I sapo investuar. Kati 2 banim, pjese e nje pallati me ashensor. Zone e qete dhe e preferuar nga te gjithe.

 • Address Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52155
 • Price: 225,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ52155
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova