Super apartament 2+1 per shitje, ne Green Coast Residences, Palase.

 • 450,000€
Okazion Shitet
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2
Okazion Shitet

Super apartament 2+1 per shitje, ne Green Coast Residences, Palase.

Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 450,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe ndertimi 90 m2 dhe siperfaqe parcele 84 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Eshte i super investuar me markat me te mira. Apartamenti ka pamje 180 grade nga deti. Ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49904
 • Price: 450,000€
 • Land Area: 84 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj