Super apartament 2+1 per shitje, Ish-Bllok, Tirane.

 • 2,500€/m2
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
Per Shitje
Super apartament 2+1 per shitje, Ish-Bllok, Tirane.
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • 2,500€/m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 116 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. I shtruar me parket. Pjese e nje objekti cilesor me dy ashensor. Mundesi blerje parkimi.

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44594
 • Price: 2,500€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44594
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla