Super apartament 2+1 per qera, prane Kullave Binjake, Tirane.

 • 1,700€/muaj
Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania.
Per Qera
Super apartament 2+1 per qera, prane Kullave Binjake, Tirane.
Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania.
 • 1,700€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Organizohet ne: soxhorno, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete dhe 2 ballkone. I sapo investuar dhe i arreduar ne menyre moderne. Sistem DAIKIN. Vendndodhje perfekte. Kati 10.

 • Address Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48246
 • Price: 1,700€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ48246
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova