Description

Shitet 2+1 me siperfaqe 85.7 m2, kati 3. Me 1 tualet e ballkon te madh qe ka dalje nga te dyja dhomat. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i jane kryer punime te brendshme extra dhe shume cilesore.

  • Address: Prane Postes, ne qender te Durresit
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 11 Mars, 2020 at 12:36 pm

  • Property ID: 32978
  • Price: 85,000€
  • Property Size: 85.7 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

600€/m2

Apartament 2+1, prane Drejtorise Policise Durres

Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, 2001, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 94

Apartament

Marsel Blaka

9 muaj ago

600€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 94

Apartament

9 muaj ago

45,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Apartament

Igli Molla

10 muaj ago

45,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 90

Apartament

10 muaj ago

60,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

Fabjan Resulaj

11 muaj ago

60,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

11 muaj ago

65,000€

Apartament 3+1, i mobiluar

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

Beds: 4Baths: 2: 102

Apartament

Fabjan Resulaj

4 vjet ago

65,000€

Beds: 4Baths: 2: 102

Apartament

4 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN TOTALISHT I MOBILUAR!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1, te Kompleksi Delijorgji, Tirane.