Super apartament 1+1 te Square 21, Tirane.

Square 21 Apartments, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 70
 • m2
Qera

Super apartament 1+1 te Square 21, Tirane.

Square 21 Apartments, Tirana, Albania.

Description

Jepet me qera super apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2. Organizohet në sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi+ ballkon dhe 1 tualet. Ofrohet totalisht e investuar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin 8 të një godine të mirë administruar dhe me ashensor.

Cmimi 700€/muaj (kusht 2 muaj garanci)

Cmimi 800 €/muaj me post parkimi

 • Address Square 21 Apartments, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53459
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova