Super apartament 1+1 per qera, te Myslym Shyri, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2
Qera

Super apartament 1+1 per qera, te Myslym Shyri, Tirane.

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania.
 • 600€/muaj

Description

Jepet me qera apartamnent 1+1 me siperfaqe 80 m2. I organizuar ne: sallon, ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartament eshte i mire investuar dhe i mobiluar ne menyre moderne. Kati 6.

 • Address Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47759
 • Price: 600€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova