Super apartament 1+1 per qera, Kopshti Botanike, Tirane.

 • 450€/muaj
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania.
Per Qera
Super apartament 1+1 per qera, Kopshti Botanike, Tirane.
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania.
 • 450€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 1+1. I organizuar ne: sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet me dritare. I mobiluar ne menyre moderne. Apartament i sapo investuar. Kati i 2 i nje objekti 3 katesh.

 • Address The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43814
 • Price: 450€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ43814
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova