Super apartament 1+1 per qera, Kompleksi Panorama, Tirane.

 • 400€/muaj
Rruga Panorama 1057 Kompleksi Panorama, Hyrja 1, Kati 2, Apt. 1 Tiranë, Tirana 1057, Albania
Qera
Rruga Panorama 1057 Kompleksi Panorama, Hyrja 1, Kati 2, Apt. 1 Tiranë, Tirana 1057, Albania
 • 400€/muaj

Overview

Property ID: HZ43257
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 78 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. I mire investuar dhe I mobiluar ne menyre moderne. Ka orientim Lindje. Kati 8.

 • Address Rruga Panorama 1057 Kompleksi Panorama, Hyrja 1, Kati 2, Apt. 1 Tiranë, Tirana 1057, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43257
 • Price: 400€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj