Ambient per shitje, siper Komunes se Parisit, Tirane.

 • 70,000€
Okazion Per Shitje
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
Okazion Per Shitje
Ambient per shitje, siper Komunes se Parisit, Tirane.
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
 • 70,000€

Description

Shitet ambient me siperfaqe 38 m2 dhe lartesi 3.8 m. E shfrytezueshme pjesa perpara dyqanit. Ka 1 depo dhe 1 tualete. Ambienti mund te organizohet dhe ne dupleks. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: klinik dentare, laboratore, studio arkitekture, avokatie, noterie, qender estetike, butik, zyre kontabiliteti, bar-kafe etj. Zone e popullluar.

 • Address Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44069
 • Price: 70,000€
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44069
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 38
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova