Description

Shitet lokal buze rruges kryesore me siperfaqe 231 m2. Ambienti brenda eshte 81 m2 ka edhe ambient jashte me siperfaqe 150 m2. Ambienti jashte ofron mundesine e frekuentimit gjate gjithe vitit pasi eshte me pedane druri dhe tende shume te mire. Ndodhet ne nje zone shume te mire, me klientele te ngritur. Ambienti jashte eshte i perfshire ne certifikaten e pronesise, gje qe eleminon taksen qe paguhet ne bashki. Mundesi e shkelqyer investimi.

  • Address: Bulevardi Bajram Curri, prane Hotel Hilton, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 22 Janar, 2020 at 1:12 pm

  • Property ID: 31854
  • Price: 450,000€
  • Property Size: 81 m2
  • Land Area: 150 m2
  • Property Type: Bar / Restorant
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,650€

Shitet apartament 1+1. Te Park Gate

Rruga Sulejman Delvina, Tiranë, Albania

Bed: 1: 85.52

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

1,650€

Bed: 1: 85.52

Apartament

3 vjet ago

105,000€

Beds: 2Baths: 3m2: 126

Apartament

Denisa Stoja

2 vjet ago

105,000€

Beds: 2Baths: 3m2: 126

Apartament

2 vjet ago

73,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 140

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

73,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 140

Apartament

2 vjet ago

2,500€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 254

Vila

Igli Molla

3 vjet ago

2,500€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 254

Vila

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Bar – Restorant ne shitje me super Cmim!

NEXT PROPERTY

Shitet toke 10’000 m2, ish radio-stacioni Fllake, Durres.